Полюбляєте курити кальян у лаунж барах Львову? Тоді ви просто зобов’язані орієнтуватися в широкому різноманітті марок тютюну, які пропонують нині в кальян барах. Далі поговоримо про сорти та характеристики тютюнової суміші, а найголовніше — як вибрати якісний тютюн.

Ознаки якісного тютюну для кальянів

  1. Вартість. Думаю, здогадуєтеся, що якісний продукт вимагає відповідної сировини, обробки та зберігання. А якщо продукт — акцизний, це дещо збільшує вартість. Під час використання різниця буде очевидна.
  2. Герметичність та цілісність пакування. Впливає на випари сиропу, що зменшує його аромат.
  3. Просочення. Чим краще просочений тютюн, тим комфортнішим буде куріння. Якщо тютюн занадто сухий, у ньому не залишиться сиропу для випаровування. Тобто буде мало диму і кальян почне гірчити.
  4. Відсутність сміття. Зайві гілочки та палички треба буде вибирати.

Кальянні Львову сьогодні пропонують широкий вибір тютюнових сумішей на всі смаки та вподобання. Як тут не розгубитися новачку? Поговоримо про основні сорти тютюну для кальяну та на що треба звернути увагу.

Справжні поціновувачі, просто зобов’язані подумати, з яким смаком вибрати кальян у Львові та розібратися в сортах, щоб знати, який тютюн для кальяну найкращий.

Основні сорти тютюнового листя для кальяну

  • Virginia (Вірджинія) — крупна нарізка,
  • Burley (Бьорлі) — дрібна нарізка,
  • Oriental (Оріентал) — середня нарізка.

Так, з листів Бьорлі виходить темна та дуже міцна суміш, а ось із Вірджинії та Oriental – легка та приємна на смак.

Якщо ви — початківець у відпочинку з кальяном, то радимо все ж таки почати з базових моно-смаків. Основна помилка — хапатися за все і відразу, просто вбиває інтерес до кальяну. Спробуйте насамперед класичні поєднання: тютюнові, фруктові, квіткові суміші. А після того, як смакові рецептори пристосуються, можна переходити до екзотики.

Характеристики тютюнової суміші для кальяну

Нарізка. Крупна, середня, дрібна.

Міцність. Визначається рівнем нікотину у тютюновому листі. Чим більше нікотину, то міцніше тютюн. Тим сильніше він б’є по легенях і накурює. Існують нікотинові та безнікотинові смаки.

Димність. Найважливіший критерій. Димний продукт повинен мати достатню кількість сиропу.

Жаростійкість. На неї впливає нарізка та вимочка. Жаростійкі тютюни вимагатимуть більше вугілля. А ось менш жаростійкі почнуть горіти – і з’явиться неприємна гіркота.

Передача смаку. Наскільки розкривається смак тютюну під час куріння. Смаки можуть бути більш натуральними, як в арабських тютюнів або більш хімічними, як в американських. Одним виробникам добре вдаються мікси, іншим — моносмаки. За смак та запах тютюну відповідають ароматизатори.

Ступені вимочки. Чим більше сиропу в продукті, тим насиченішим буде смак, тим довше буде куритися суміш. Але вимочки не повинно бути надто багато – інакше тютюн погано куриться.

Де насолодитися кальяном, Львів пропонує варіанти. Звертайте увагу на міцність суміші, рівень її вимочки, сорт тютюнового листа, нарізку. У якісному продукті не повинно бути сміття. Упаковка має бути щільно закритою. Довіряйте лише перевіреним виробникам та магазинам з репутацією.

А якість тютюну ми завжди гарантуємо в мережі наших кальянних у Львові: Chilling Центр та Chilling на Сихові, та Рівному. Завітайте та переконайтеся самі!