КАЛЬЯН-БАР CHILLING У ЛЬВОВІ

місце, що стане твоєю другою домівкою

ПРОСПЕКТ СВОБОДИ, 19

Кальян-бар «Chiling» у Львові — місце, в якому легко кинути виклик буденним клопотам і обрати для себе найкращу формулу відпочинку: димний кальян, смачну страву, коктейль та неймовірну атмосферу закладу. Посиденьки з друзями за ароматним кальяном, який готують наші вправні кальянщики, зустріч з колегами чи просто релакс на одинці з власними думками — неспішно насолоджуйтесь найкращими міксами і нехай весь світ зачекає, поки ви відновлюєте внутрішній баланс.

Підкріпитися? Легко! Оберіть для себе страви італійської, азіатської чи французької кухні і насолоджуйтесь неймовірними смаками. Якщо ж Ви прихильник американської кухні, то в нашому меню Ви знайдете бургерибулочки-бріош для яких ми печемо самі, ретельно просмажуємо котлету в хоспері, що надає бургеру особливого смаку. Також у нас діє послуга доставки їжі, якщо робочий день не дозволяє виділити час на відвідини ресторану.

Вихідні в кальян-барі «Чіллінг» мають драйвовий характер: бармени готують п’янкі коктейлі, шеф-кухар — найкращі стави в авторській подачі, а кальянщики доповнять всю цю композицію незабутнім ароматом. Якщо ж Ви любите інтелектуальний (шахи, нарди, доміно) чи активніший відпочинок і хочете відчути себе гонщиком чи відомим футболістом, то у нас для Вас є дещо цікаве — приходьте з друзями зіграти на PS4 в FIFA, Mortal Combat, UFC, GTA 5 та безліч іншого. В ігрову зону можна замовляти страви та напої, щоб настрій та сили завжди були на всі сто!

ІНТЕР'ЄР

ТЕРАСА

Літня тераса Chilling

КУХНЯ

Підкріпитися? Легко! Оберіть для себе страви італійської, азіатської чи французької кухні і насолоджуйтесь неймовірними смаками. Якщо ж Ви прихильник американської кухні, то в нашому меню Ви знайдете бургери, булочки-бріош для яких ми печемо самі, ретельно просмажуємо котлету в хоспері, що надає бургеру особливого смаку.

КАЛЬЯНИ

Посиденьки з друзями за ароматним кальяном, який готують наші вправні кальянщики, зустріч з колегами чи просто релакс на одинці з власними думками — неспішно насолоджуйтесь найкращими міксами і нехай весь світ зачекає, поки ви відновлюєте внутрішній баланс.
Кальян-бар Chilling

КОКТЕЙЛІ

ІГРОВІ КІМНАТИ

Якщо Ви любите інтелектуальний (шахи, нарди, доміно) чи активний відпочинок, хочете відчути себе гонщиком чи відомим футболістом, то у нас для Вас є дещо цікаве — приходьте з друзями пограти на PS4 в FIFA, Mortal Kombat, UFC, GTA 5 та безліч іншого.

ЩО КАЖУТЬ

НАШІ ДОРОГІ ГОСТІ