Звертали увагу, які різноманітні моделі пропонують кальян бари? Як тут не розгубитися і не помилитися у виборі. Поговоримо про те, на що звернути увагу при виборі кальяну у Львові та яку функцію виконують аксесуари до кальяну.

Запчастини та аксесуари до кальяну

Для того, щоб задоволення від куріння несподівано не закінчилося, потрібно купувати запчастини для кальяну заздалегідь. Найчастіше ушкоджуються, губляться, зношуються заглушки та адаптери, а також ущільнювачі та мундштуки. Це одні із найпопулярніших витратних матеріалів, які можуть покращити функціональність кальяну. У кальянних Львову це передбачено.

Своєчасна заміна ущільнювачів позбавить вас проблем з тягою і герметичністю пристрою. Деталі із силікону або гуми забезпечують найбільш щільне з’єднання.

Також для покращення функціональності кальяну не зайвим буде придбати пружину для шланга, яка запобігає його перегину, захисну сітку для чаші, яка не дасть розжареному вугіллю впасти, дифузор, який полегшить тягу, знизить рівень шуму та затримає частинки тютюну.

Неможливо не згадати про калауд. Це без перебільшення інноваційний пристрій, який прийшов на зміну фользі. Калауд значно прискорює процес підготовки кальяну до сеансу куріння, а також заощаджує витратні матеріали (фольга та вугілля). А якщо ви — любитель курити кальян на відкритому повітрі, то це — знахідка, тому що калауд захистить вугілля від вітру і не дасть попелу розлетітися.

Як вибрати кальян

Важливим критерієм вибору кальяну є його висота. Це швидше функціонально-естетичний параметр і підбирається він досвідченим шляхом, якщо ви любите подорож і походи з ним до друзів, то краще вибирати невеликий.

Шахту найкраще вибирати з нержавіючої сталі, вона не окислюється, що добре впливає на смак тютюну та термін служби. Мідь і латунь теж хороші, але складніші в обслуговуванні.

Скляна колба найпрактичніша, її легко доглядати й вона дозволяє відстежувати рівень рідини. Недолік її лише в крихкості. Чим вище кальян, тим колба має бути масивнішою, від цього залежить стійкість пристрою.

Що стосується чаш, то найкращими вважаються глиняні та силіконові екземпляри, вони більш рівномірно прогріваються, і тютюн до них не пригорає.

Чим більший внутрішній діаметр шланга, тим легше вам буде розкурюватися кальян. Найкращими на сьогодні вважаються силіконові шланги, вони гнучкі та зносостійкі, не накопичують запахи.

Ще однією обов’язковою покупкою є мундштуки, ви можете вибрати або одноразовий варіант або багаторазовий персональний мундштук. Адже правила особистої гігієни ніхто не скасовував. А в період епідемії — це вкрай важливо.

Герметичність — один із головних критеріїв вибору кальяну. Всі частини установки повинні збиратися щільно і без особливих зусиль, а ущільнювачі повинні бути еластичними та щільно прилягати до частин девайсу.

Різьбове з’єднання шахти і колби є надійним і зручним. А click-затвор застосовують, як правило, у преміальних моделях.

У лаунж барах Львову пропонують великий асортимент кальянних установок з різних країн світу, а ще неймовірний вибір смаків та ароматів.

Отже, варто звертати увагу на функціональність та довговічність, та де плануєте користуватися. А якщо перед купівлею кальяну хочете порівняти варіанти та спробувати його в дії, ми на вас чекаємо в мережі наших кальянних Chilling Центр та Chilling на Сихові у Львові.