Не знаєте, який кальян обрати у кальянній Львову? Існують кілька способів. Де покурити кальян? Львів дарує безліч можливостей. А от як точно отримати задоволення від смаку розкажемо в цій статті.

Спосіб «мені пощастить»

Інколи так роблять не дуже впевнені новачки. Просто вибирають із меню назву, що їм подобається. І часто цей спосіб гарно діє, бо меню складається з популярних смаків. Тут без напруги, ви ж прийшли розслабитися. Вибирайте з готових варіантів та очікуєте. У меню кальян бари додають найпоширеніші мікси, тому важко допустити помилку.

«Профі»

Цей метод підходить для тих, хто регулярно палить кальян вдома або в закладах і перепробував багато смаків. Суть способу полягає в тому, що ви знаєте, що полюбляєте, а що — ні.

Тепер лишається пояснити це кальянщику. Якщо ви знаєте, який саме смак хочете, який тютюн використовувати, просто скажіть про це.

Але буває, що запропонованого вами смаку просто немає, чи немає в наявності тютюну, який ви хочете. Тому важлива рекомендація, яка допоможе правильно замовити кальян у закладі, — продумайте кілька варіантів.

У такому разі у вас завжди буде що замовити. Немає одного смаку? Не проблема, просто замовте інший. Крім того, не забудьте сказати побажання до тютюну. Хочете, щоб він був міцним? Попередьте заздалегідь.

«Мені не принципово»

Багато любителів густого диму також покладаються на цей спосіб. Коли перепробували велику кількість ароматів і просто хочуть провести час під густий дим, посидіти в колі друзів і поспілкуватися, смак не такий важливий. Тому вибір перекладається на самого кальянщика.

«Чи є щось, що я не куштував»

Переважно це для тих профі, яких вже нічим не здивуєш. Часто вони бажають чогось особливого та унікального.

Наші поради

Але якщо ви не хочете зіпсувати враження від вечора, не потрібно просто покладатися на думку людини, яка про вас нічого не знає. Тому рекомендуємо надати таку інформацію кальянщику:

  • скажіть, хочете ви кальян на молоці, воді, алкоголі та інших добавках, чи потрібна чаша глиняна, силіконова або з фрукта;
  • «на свій смак» — поняття широке, тому краще обмежити його уточненням, який післясмак від кальяну має бути: кислий, солодкий, свіжий;
  • якщо є аромати, які вам категорично не подобаються, скажіть про це заздалегідь, що точно додавати не потрібно (кальянщик — маг густого і смачного диму, але не екстрасенс);
  • якщо є бажання зробити смак унікальним, попросіть додати нотку незвичайних ароматів: спецій або інших добавок;
  • обов’язково повідомте про міцність: якщо бажаєте просто провести час, замовляйте легкий кальян, якщо хочете отримати ефект розслаблення, вибирайте тютюни середньої міцності, якщо хочеться запаморочливого ефекту — робіть вибір на користь міцних варіантів.

Отже, який би спосіб ви не обрали, впевніться, що ви пояснили свої побажання доволі чітко та однозначно. Тоді кальянщик зрозуміє вас та приготує те, що потрібно. А напої та легкі закуски будуть чудовим доповненням до кальяну в нашій мережі кальянних у Львові Chilling Центр та Chilling на Сихові. Бажаємо приємних посиденьок та смачного густого диму!