Щоб корпоратив чи день народження в кальян барі запам’яталися надовго пропонуємо пограти. Ми підготували добірку веселих та захоплюючих ігор, які зроблять ваш вечір неперевершеним у будь-якому з лаунж барів Львову.

Розважальні та інтелектуальні

1.”Хто я?” (від 2 гравців)

Швидше всього, ви знаєте цю гру. Кожен пише на листочку ім’я. Це може бути літературний персонаж, кіногерой або знайома людина. Листки дають гравцям (вони не повинні бачити, що там написано) і кріплять на лоба. Суть: вгадати, хто ти, що написано на листку, за допомогою питань. Відповідь має бути лише «так» чи «ні». Переможець — той, хто вгадав за найменшої кількості поставлених питань.

2.“Крокодил” (від 3 гравців)

В дитинстві ми всі в неї грали. Один учасник мовчки показує загадане слово групі гравців, що відгадують. Чи вдасться відгадати щось з “дорослого” словника?

3.“У двох словах” (від 6 гравців)

Половині компанії (можна розбити за гендерною ознакою, наприклад, усі чоловіки) на паперовому листі записують деякі відомості про себе. Наприклад, життєвий девіз, уподобання в одязі, деякі зовнішні характеристики (колір волосся, очей), риси характеру. Листки перемішують. Представники іншої половини компанії по черзі дістають папірці та за написаним визначають, про кого йдеться.

4.”Два факти, одна брехня” (від 2 гравців)

Ця гра використовується для зміцнення дружніх відносин у великих корпораціях, при тімбілдінгу. Також вона чудово підійде молодим парам, щоб зрозуміти наскільки добре закохані знають один одного. Суть полягає в тому, щоб вгадати, що зі сказаного — брехня.

5.«Чорна скринька» (від 3 гравців)

Це різновид гри «Що? Де? Коли?», але питати можна будь-що.

Визначають ведучого, який задає питання, пов’язане з предметом, що знаходиться в чорній скриньці. Через хвилину гравці мають дати відповідь. У них є 60 секунд, щоб вгадати. Кожен гравець висловлює свою думку. Це командна гра й капітан вирішує, яку версію вони будуть казати. Якщо саме чорної скриньки не знайшлося — не біда. Можна взяти будь-яку коробку.

6.“Місце злочину” (від 2 гравців)

Детективна вікторина, що розвиває кмітливість та фантазію.

Ведучий описує будь-яку ситуацію (найчастіше йдеться про пограбування чи вбивство), а ви, задіявши логіку та уяву, намагаєтеся розібратися в події. Ключ до рішення завжди криється у самій задачі.

7.“Правда або дія” (від 3 гравців)

Перший гравець пропонує сусідові один із двох варіантів, питаючи: «Правда чи дія?». Якщо звучить відповідь «правда», то перший учасник має відповісти на будь-яке запитання. Якщо ж буде обрано «дію», він виконає бажання сусіда. Після цього гра передається наступному гравцю за годинниковою стрілкою.

Настільні ігри

Класика: шахи, шашки, нарди, доміно, карти, “Мафія”, “Jumbling Tower” та ін. Більше підійдуть для аналітиків та стратегів.

Ігри на приставках

Стрілялки, бродилки, гонки, футбол та багато іншого. Просто поринаєте в іншу реальність. Для активних геймерів.

Хороша гра здатна задати ритм вечора, стати його родзинкою та у прямому значенні слова перевернути все з ніг на голову. У наших кальянних у Львові Chilling Центр або Chilling на Сихові та у Рівному ви зможете насолодитися настільними іграми та іграми на приставках. Заходьте, буде драйвово!