Кальян-бар Chilling

Найкращі осінньо-зимові мікси для кальяну

Переваги кальяну перед сигаретами і навіть трубками не тільки у високій очистці диму, а й у можливості зміни його смаку та аромату. Це досягається створенням міксів або сумішей.

Кожній людині подобається своє власне поєднання. І доводиться перебрати безліч варіантів, перш ніж зупинитися на оптимальному, який буде відповідати порі року, погоді та настрою.

Велику роль відіграє сорт тютюну. Потрібно звертати увагу на його міцність, смак, репутацію виробника. А при поєднанні різних сортів – на пропорції. Також до суміші можуть додаватися інші компоненти – фруктові або кавові добавки. Розглянемо кілька особливо популярних міксів у осінньо-зимовий період.

Кавові мікси для кальяну

Найбільш популярні теплі та зігріваючі кавові мікси взимку та холодною осінню. Вони бадьорять навіть сильніше, ніж міцна кава зі спеціями. Але можна використовувати їх і влітку, підібравши не зігріваюче, а освіжаюче поєднання. Розглянемо найцікавіші:

 1. Вишня 60% + Капучіно 30% + Альфакер Ваніль 10%. Неміцний мікс для відпочинку після трудового дня.
 2. Танжир Какао 80% + Нахоа М’ята 20%. Какао чудово бадьорить, а м’ята робить смак неординарним, освіжаючи його. Чудове рішення для вечора, але перед сном не рекомендується.
 3. Chocolate Milk 60% + Cappuccino 40%. Це мікс Шербетлі користується популярністю у жінок. Це чудовий приємний аромат.
 4. Hookafina Chai Latte 60% + Starbuzz Vintage Sweet Cigar 20% + Tangier Cocoa 20%. Це міцна чоловіча суміш для досвідчених користувачів. Помірна насолода, пряна кава та тютюновий лист – чудове поєднання смаків.
 5. Афзаль Капучіно 50% + Танжир Шоколад 50%, чітко домінує мокка.
 6. Старбуз Ананас 40% + Танжир Какао 30% + Гуава 30% . Свіжозаварена кава з ананасом та пряностями створює незвичайне, але цікаве поєднання.
 7. Адалія Айс Кава 60% + Шербетлі Коттон Кенді 20% + Вінд оф Амазон 20%, солодкий мікс, в якому кавовий аромат поєднується з запахом випічки.
 8. Нахабниця Мандарин 40% + Кава 30% + Олександрійське яблуко 30%, теплий пряний аромат кави з присмаком цитрусу.

Фруктово-ягідні мікси

А якщо вам більше до смаку не кавові аромати, а запах та свіжість фруктів, пропонуємо спробувати наступні поєднання:

 • Шербетлі Яблуко 60% + Кориця 40% – класичний “осінній” мікс для похмурої погоди.
 • Адалай Спайсед Чай 60% + Афзал Пан Масала Супрем 40%, нагадує запах чаю з індійськими спеціями, створює нетривіальний смак для гурманів.
 • Афзал Еод Грей 50% + Апельсин 30% + Мед 20% дає відмінну суміш для прохолодної погоди, класичний чай “Сивий Граф” з часточкою лимона та медом.
 • Нахабниця Лимон 50% + Танжир Бекон 40% + Афзал Пан Раас 10% не варто курити натще. Аромат бекону, обсмаженого в лимонному соку, дає оригінальний і міцний аромат.

Ці та багато інших сумішей ви зможете сміливо спробувати в мережі кальян них Chilling центр та щойно відкритому Chilling на Сихові, а також створити інші поєднання, що відповідають погоді та вашому настрою!

От і все. Приходьте в наші кальянні, щоб насолодитися ароматними та димними кальянами! Всі заклади Chilling знаходяться близько до вас, ​​переконайтесь у цьому самі!