Вони заслуговують на пильну увагу. Тож, ми зобов’язані про них розповісти. Сьогодні у фокусі — українські кальяни, Львів також пропонує їх чимало в кальян барах.

Вони представлені великою кількістю виробників. Це й талановиті майстри-ентузіасти, і солідні виробництва, і молоді бренди, та прогресивні стартапи. Вибір вітчизняних кальянів вражає. Ця промисловість в Україні активно розвивається. Регулярно проводяться фестивалі, заходи, присвячені кальянній культурі. Деякі бренди становлять Ukrainian Hookah Group. Дехто бере участь у міжнародних змаганнях, конкурсах та отримує заслужені нагороди.

Українські кальяни поєднують у собі 3 головні критерії:

  • вони якісні, тому що робляться з гарного матеріалу.
  • стильно та сучасно виглядають, привертають увагу, мають яскравий незвичайний дизайн, що виділяє їх з поміж конкурентів.
  • вартість невисока, тому підходять як для закладів, так і для дому.

Розглянемо найпопулярніші бренди.

Кальяни Embery

Преміальні дизайнерські кальяни відмінної якості. При створенні використовуються якісні матеріали, сучасне обладнання, тому кальяни виходять стильними, надійними та довговічними. Компанія співпрацює із найкращими майстрами України, які виготовляють деталі для кальянів Embery. Навіть на преміальні моделі ціни цілком лаконічні. Embery продає свої кальяни до Європи, США, Росії та інших країн.

Особлива увага приділяється унікальному дизайну та кожній дрібниці. При цьому пристрої функціональні забезпечують легку приємну тягу і чудово передають смак. Це справді одна з найкращих компаній в Україні, які займаються випуском кальянів. Ми її теж любимо та пропонуємо нашим гостям у наших лаунж барах Львову та Рівного.

Кальяни Totem Hookah

Український бренд Totem Hookah обрали шлях поєднання сучасності та автентичності. Головну ставку зробили саме на оформлення у дерев’яному стилі, не забуваючи потурбуватися і про якість. Бренд укомплектовує свої кальяни сучасними девайсами, полегшуючи використання пристрою та підвищуючи його довговічність.

Особливістю є відсутність ущільнювача між шахтою та колбою, деталі герметично притираються. Totem Hookah також мають унікальний стильний дизайн. Моделі підходять для інтенсивного використання, тому нерідко використовуються у закладах. Це чудові кальяни: популярні, довго служать та забезпечують відмінну смакопередачу.

Кальяни Karma Hookah

Karma Hookah не особливо відомий у широких колах, проте користується популярністю на фестивалях та кальянних заходах. Наголос зроблено на виробництві українських дерев’яних кальянів, де шахта обов’язково декорується дерев’яними вставками та елементами. Всередині стрижень із нержавіючої сталі, що дає захист дереву та довговічність кальяну. Але головна особливість – колірні рішення та форми.

Різьблене дерево, яскраві незвичайні кольори, привабливі форми, орнамент Бразильської та Турецької культур – все це робить кальяни від українського виробника Karma Hookah унікальними та привертають увагу. Ми їх також полюбляємо за оригінальний дизайн та збалансовану тягу та радимо нашим гостям.

Кальяни Khmara

Бренд також вибрав шлях обробки шахти за допомогою деревини. Кальяни виглядають максимально просто, лаконічно, але при цьому дуже витончені та цікаві. Компанія заснована у м. Дніпро, і існує понад 5 років. Зовні моделі нагадують класичні кальяни із Сирії чи Лівану. Жодних зайвих прикрас, простота, витонченість, стрункість. Українські кальяни від компанії Khmara мають незвичайний дизайн тарілок, стильні та привабливі, ви можете їх побачити у наших закладах. При цьому вартість такого девайсу цілком помірна.

Кальяни Sky Hookah

Бренд Sky Hookah з’явився нещодавно, але впевнено прокладає собі шлях у бік преміальних кальянів. При цьому вартість моделей вельми доступна. Це явно конкурент за місце серед фанів ароматного диму. На сьогодні компанія створила дві лінійки кальянів. Класична включає стильні кальяни, які можна використовувати як вдома, так і в закладах. Лінійка «Міні» — це ті ж кальяни, лише у зменшеному вигляді. Вони ідеально підходять для подорожей, куріння на природі чи у колі близьких друзів. Вони займають почесні місця на виставках та фестивалях, а головне — доступні для кожного.

Українських виробників кальянів стає дедалі більше, вони класні, і є цікавою альтернативою європейським та східним екземплярам. Вартість української продукції нижча, ніж у закордонних виробників, а отже, будь-хто зможе придбати хороший кальян. Здорова конкуренція породжує нові ідеї та покращує якість продукції. Завітайте до наших кальянних у Львові Chilling Центр та Chilling на Сихові, вибирайте український кальян та насолоджуйтесь чудовою якістю, густим димом та відмінним смаком.