Якщо плануєте підібрати вишуканий кальян, Львів у магазинах представляє: східну класику, футуристичні форми, з принтом або дорогоцінною інкрустацією (під замовлення), дерев’яні чи скляні — втілення краси та стилю.

Вони дійсно такі різні. Види кальянів

  • Сувенірний — цей екземпляр найчастіше зустрічається у східних країнах: Єгипті, Індії, Сирії, Тунісі. Виглядає він як звичайний кальян — скляна колба та металева шахта. Але у висоту лише 15-20 см і палити його не практично. А ось інтер’єр у східному стилі доповнить ідеально і як подарунок стане у нагоді.
  • Класичний — тут без коментарів. Ви їх точно бачили у кальян барах.
  • Дизайнерський — це коли кальян, як мистецтво, неповторний, оригінальний і найчастіше дуже дорогий.
  • Електронний — кальян, який не потрібно забивати та змінювати вугілля, достатньо заряджати його та міняти капсули.
  • Ручний електронний — на вигляд, як велика електронна сигарета. Без колби, шахти, шлангу.
  • Кальян із підручних засобів — новий тренд останніх років. Наприклад, кальян у склянці. Дешево та незвичайно.

Модні тренди

У кальян барах Львову пропонують різні марки кальянів. Сьогодні ми розкажемо про найпопулярніші.

Версія Alpha Hookah Model X по праву вважається одним із найкращих міні-кальянів з незвичайним продуванням. Особливість серії — унікальні кольори накладок. У жодного конкуренту не зустрічається така велика палітра кольорів. Це  — беззаперечний лідер кращих кальянів вже четвертий рік поспіль. Ми теж його любимо та радимо своїм відвідувачам.

Alpha Hookah Artist — це та ж Model X, але з унікальним авторським розписом у стилі каліграфії, якою прикрашена не тільки накладка, а й мундштук і навіть занурювальна трубка.

Alpha Hookah Beat — це, мабуть, найнезвичайніший кальян цього бренду. У шахту вмонтовані кульки, звук яких нагадує чи то музичний ритм, чи то балончик із фарбою. Вийшло незвичайно.

Maklaud X. У кальянному світі немає людини, не знайомої з ним. Ці кальяни втілюють дух нашого часу — зухвалі, суперечливі, самобутні й, безумовно, привабливі. Виконані повністю з нержавіючої сталі, з магнітними конекторами та цікавими вставками героїв на шахті. У нас ви їх теж знайдете.

Маючи цілком традиційний дизайн, кальяни Smoke Down і Smoke Down Mini перетворюються на очах, як тільки ви починаєте їх продувати. Крізь порти, розташовані під блюдцем, дим повільно обволікає шахту згори донизу, нагадуючи водоспад. Виглядає дуже ефектно.

У Hawk Hookah унікальне продування — дим виходить із блюдця, яке складається з двох частин. Крім того, установки відрізняються оригінальними накладками з деревини, обробленими в різних техніках: гладкі матові, з різьбленням та зі стабілізованого дерева.

Hoob Hookah. В принципі, всі моделі з лінійки Futurist можна віднести до незвичайних установок, але версії Atom і SubAtom, однозначно, найоригінальніші з них.

Квадратна колба з німецького оргскла, в яку поміщаються всі складові кальяну (крім шланга) зі зручною вбудованою ручкою для перенесення — це не просто красиво, але й страшенно зручно будь-де. Висота моделі Atom у збірці — всього 21 см, а його міні-версії SubAtom ще менше — 12 см.

Union Hookah. Традиційні дерев’яні кальяни заграли новими яскравими фарбами. Навряд чи ви знайдете бренд з більш різноманітною палітрою кольорів і настільки ж високими експлуатаційними характеристиками.

Nube White One — подібна до янгола, що спустився з небес. Біла установка з нержавіючої сталі вражає не тільки своєю пишністю, а й шикарною якістю.

Скляний кальян — це краса, стиль та відмінна якість куріння. Вишукано виглядають як з підсвіткою, так із міксом фруктів. Основні виробники: Kaya Shisha, Shapes, Meduse design, Temple 45.

Про дизайн та стиль говорити можна довго. Краще хутчіш обирайте зручну локацію кальянної у Львові Chilling Центр або Chilling на Сихові та гайда курити найстильніший кальян. Наші досвідчені кальянщики приготують його ароматним, димним та смачним.