У Всіх смаки різні: деякі полюбляють не багато диму, але все ж для більшості людей кальян — в першу чергу асоціюється з великою кількість диму.

Зайшовши в кальянну у Львові можна побачити його чимало. Адже чим довше виділяється білий, щільний дим, то краще куриться кальян, довше зберігається смак тютюну, і він вважається найкращим.

Далі поговоримо про секрети створення хмар диму, якими користуються у кальянних Львову.

Прості способи створення великих хмар диму

Регулюйте жар у чаші. Дим має бути густим, не гірким, з добре відчутним смаком тютюнової суміші.

Переконайтеся, що ваш кальян герметичний. Перевірте шланг, чашу, колбу та шахту. І якщо ви чуєте повітря, що виходить під час куріння, необхідно це виправити.

Рівень води у колбі також впливає на кількість диму. Якщо рівень води занадто високий, то кількість диму зменшується, і результат стає менш приємним.

Дайте вугіллю добре прогріти чашу після забиття, не поспішайте відразу розкурювати кальян. Добре прогрітий тютюн подарує вам хмари густого диму.

Чим більше вугілля або тепла подається на кальян, тим більше утворюватиметься диму. Але ви повинні робити це обережно, щоб зберегти дим м’яким та максимально приємним на смак.

Використовуйте калауд, за його допомогою ви зможете контролювати нагрівання чаші кальяну. Завдяки покращеному управлінню теплом ви в найкоротші терміни отримаєте щільніші клуби диму. Що і роблять кальянщики лаунж барів Львову.

Кількість людей, що палять, теж впливають на димоутворення. Адже компанія набагато швидше розігріє кальян, диму буде багато, щоправда,  триватиме це недовго.

Купуючи кальян, звертайте увагу на його технічні характеристики. Довга шахта, чаша з високоякісних матеріалів, містка колба дадуть бажаний ефект.

Що стосується тютюну, то він також впливає на кількість диму. Ефект посилиться, якщо додати до суміші краплю харчового гліцерину. Не потрібно забивати чашу надто щільно, розпушена тютюнова суміш краще димить.

Як пускати кільця з диму

Димні кільця — це найпопулярніший і перший трюк, який освоюють любителі кальянної насолоди. Це виглядає ефектно та урізноманітнює монотонний процес куріння. Хочете знати, як правильно робити кільця з диму? Якщо плануєте стати головною дійовою особою вечірки з кальяном та пускати димні кільця невимушено, читайте далі.

  1. Звичайні кільця

Щоб кільця вийшли округлими та густими видихайте повітря з гортані, а не з легенів, язик при цьому здійснює поштовхові рухи, і, звісно, губи потрібно зібрати в тугу трубочку, наче тягнете звук «о».

Щоб сконцентруватися перед випусканням кілець, потрібно трохи випустити дим куточками рота. Варіюйте діаметр кілець за допомогою губ, відкриваючи рот ширше або вужче. Швидкість руху кільця визначається тим, який тиск вкладаєте у свій нечутний звук «о».

  1. «Кулеметик»

Найпростіший спосіб, з нього можна розпочати навчання. Губи приймають округлу форму. Випускаючи з рота дим, потрібно пальцем постукувати по щоці там, де щока западає всередину. Горло залучати не потрібно, просто повільно та рівномірно випускаєте дим. В результаті має вийти ряд димних кілець.

  1. Подвійні кільця

Губи витягають вперед щільною трубочкою. Головне — правильно поставити мундштук: верхня частина його впирається у верхню губу. Просто видихайте дим із рота. Мундштук можна замінити пальцем: рух такий, ніби за допомогою мови жестів просите когось помовчати.

  1. Пускання маленьких кілець крізь велике

Тепер, коли вже вивчили початковий рівень, додаємо важку артилерію. Обережно пустіть перше велике кільце так, щоб воно зберігало свою форму і пливло повільно. Після цього трохи щільніше зсуньте губи та випустіть друге, дрібніше кільце, в тому ж напрямку. При цьому воно має рухатися швидше за велике. От і все. Насолоджуйтесь.

Якщо на початку не виходить, не впадайте у відчай, а потренуйтеся, пускаючи димні кільця через якусь трубочку. При цьому не залучайте ні мову, ні горло.

Пам’ятайте, що запорука успіху – дія. Пускайте димні кільця вдома на дзеркало, щоб зрозуміти, як вони формуються. І у вас все обов’язково вийде.

Отже, як бачите: практика і ще раз практика.

Запрошуємо вас у наші кальян бари у Львові Chilling Центр та Chilling на Сихові, де ви швидко всьому навчитесь. А ще поласуєте смачним бургером та коктейлем.