Кальян-бар Chilling

Розкажемо, як самотужки зібрати кальян та чи це так легко, як здається, коли це роблять кальянщики в кальян барах. Також поділимося секретами приготування смачного кальяну безпосередньо від нашої кальянної у Львові.

Як зібрати кальян

Кальян можна зібрати самотужки, головне нікуди не поспішати й уважно все робити. Це зможе зробити будь-хто. У кальян барах Львову та в інших містах, це робить кальянщик.

Спочатку кальян необхідно добре промити гарячою водою і по можливості очистити йоржиком або ганчіркою від смол, що накопичилися в колбі та шахті. Далі заповнюємо колбу рідиною зо смаком. Це може бути звичайна вода, а можна взяти сік, алкоголь чи молоко. Іноді у воду додають фрукти чи ягоди. Це дуже красиво виглядає і надає родзинки всій церемонії.

На колбу встановлюють шахту, наконечник якої має бути занурений на 2-3 см. Після того, як ви скріпили шахту з колбою, необхідно під’єднати шланг з мундштуком. Дуже важливо зберігати герметичність всіх з’єднань. Погані з’єднання можуть вплинути на димність кальяну.

Надягається силіконовий ущільнювач для чаші та на нього ставиться сама чаша. Закладається тютюн і накривається фольгою, а потім потрібно зробити в ній кілька дірочок. Ставиться вугілля в калауд. Гаряче вугілля розкладається по краях чаші, а тютюн розкурюється. Можна насолоджуватися.

Правила, що гарантують смачний кальян

  1. Вугілля. Як не крути, а мікрочастинки золи від вугілля потрапляють у чашу. Отже, варіант «заощадимо на вугіллі» — взагалі не варіант. Вибираючи дешеве вугілля, ви щедро додаєте у свій букет хімічний коктейль із селітри та ін.
  2. Фольга та дірочки. Якщо готуєте кальян на фользі, робіть якнайбільше дрібних дірочок і якомога рівномірніше. Другий момент: вугілля періодично потрібно переміщати. Тютюн добре прогрівається безпосередньо під вуглинками. Якщо не хочете погано прогріту суміш і кальян, що ледве димить, доведеться попрацювати. Або використати калауд.
  3. Забивання тютюну. Якщо ви – любитель гіркого серпанку, пропустіть цей пункт. Він для тих, хто цінує вишуканий тютюновий букет. Якщо суміш укласти занадто щільно і нерівномірно, у чашці залишаться так звані “холодні зони” з непрогрітою сумішшю. Пухка забивка — смачний димний сеанс.
  4. Рівень води в колбі. Тут як у житті: і надто багато, і надто мало — погано. Оптимальний рівень — на два-три сантиметри, що закриває занурювальну трубку.
  5. Чистота установки та комплектуючих. Все цілком логічно: тільки чистий кальян забезпечить класну передачу без домішок.
  6. Відповідність габаритів. Якщо ви завбачливо придбали комплект «шахта+колба», вам турбуватися нема про що.

Як бачите, є над чим попрацювати. А якщо бажаєте відпочити, то завітайте в мережу наших кальянних Львову Chilling Центр та Chilling на Сихові, де кальянщик все зробить за вас. А затишна атмосфера та смачні страви сприятимуть повному релаксу.