2022-й рік, що згодом наступає, згідно зі східним календарем, пройде під егідою Водяного Чорного (Блакитного) Тигра. Рік прогнозується яскравими, багатими на події. Тигр може обіцяти невизначеність. Втім, для багатьох 2022-й, буде ідеальним часом поміняти себе та оновити життя.

Де зустрічати 2022 рік?

Оскільки Тигр — одинак, який не любить великих зграй, астрологи рекомендують зустрічати рік Чорного (Блакитного) Тигра вдома, у колі близьких і коханих людей за теплими сімейними посиденьками. Покровитель року не любить великих та галасливих компаній. Тож, Новорічну ніч краще не проводити в ресторанах, кальян барах чи нічних клубах.

Традиційно наш колектив лаунж барів Львову Chilling bars Новий 2022 рік буде зустрічати у колі друзів чи родичів, тому що 31 грудня у нас — вихідний. Ми теж бажаємо привернути до себе удачу.

Яка гама кольорів?

Вибираючи вбрання для урочистостей, віддавайте перевагу чорним, синім, сірим та блакитним відтінкам. Не дратуйте тигра яскравими великими квітами, а робіть ставку на натуральність. Намагайтеся уникати котячого принта в одязі. Тигр не любить конкурентів.

Символ 2022 року — естет ще той. Щоб отримати його прихильність та піймати удачу, треба знати, що тигр любить синій, помаранчевий і сірий. Припустимо додати пісочних та блакитних відтінків. Для примноження матеріальних благ — зупиніть свій вибір на золотистих або бронзових тонах. Щоб принести у своє життя кохання, вибирайте бірюзовий. Для успіхів у кар’єрі — чорний чи синій колір одягу.

Що передвіщає символ року

Символ змін – Чорний (Блакитний) Тигр дасть поштовх на сміливі кроки, які так довго відкладалися у далеку скриньку. Головне, що Тигр благоволить здійсненню давньої мрії. Та й результат, найімовірніше, стане вдалим.

Цікаво, що норовливий за духом і незалежний Тигр підтримає тих, хто не боїться ризикувати, хто справді готовий змінити життя. Не дарма в китайській міфології Тигра нерідко порівнюють із натягнутою тятивою, яка будь-якої миті здатна вилетіти й досягти мети.

Тигр дуже цінує допитливих та безстрашних людей, які виявляють інтерес до чогось нового. Але навіть такий сильний знак, як мисливець-Тигр, потребує перепочинку, і, звичайно, йому буде дуже приємно поніжитися в променях сонця або охолонути у воді. До речі, саме вода 2022-го зможе пом’якшувати норовливу і зухвалу вдачу Тигра, за необхідності погасить агресію й утихомирить ситуацію.

Не дарма кажуть, що девіз 2022 року:

  1. мета,
  2. зусилля,
  3. результат,
  4. відпочинок.

А ще важливо знати, що у традиційній китайській астрології Водяний Тигр — найменш безрозсудний серед усіх п’яти типів Тигрів. Ця щедра, розважлива і благородна тварина з потужною енергетикою цінує наполегливих та працьовитих.

Енергетика наступного року несе позитивну силу і передбачає безпосередність, ентузіазм, динаміку та нововведення. Новий рік 2022 — період непередбачених подій та найкращий період, щоб розпрощатися з минулим, почати все з чистого аркуша. Багато хто зможе легко отримати підвищення на роботі, покращити фінансове становище та розв’язати питання з житлом.

Король савани дасть багато шансів, головне їх не проґавити та грамотно скористатися ситуацією. За умови, що людина має намір наполегливо працювати, символ року підтримає та допоможе досягти поставленої мети.

Отже, великі малознайомі компанії та галасливі вечірки можуть відштовхнути доброзичливість символа року. Тому пропонуємо завітати до наших кальянних у Львові Chilling Центр та Chilling на Сихові на початку січня (1 січня з обіду ми вже працюватимемо). Святкову обстановку з фотозоною, вихований та приємний персонал, широкий вибір смачних страв і коктейлів, якісний та димний кальян ми гарантуємо.