Напередодні Нового року накопичується багато справ, тому часто новорічний настрій так і не встигає з’явитися. І щоб 31 грудня не нарікати на те, що Новий рік на носі, а ви цього зовсім не відчуваєте, подбайте про те, щоб продумати все заздалегідь та розподілити справи в часі, тоді позбавитеся зайвої метушні та відчуєте новорічну атмосферу. Зараз ви можете все неспішно продумати, сидячи у кальянній Львову та пускаючи димові кільця.

Закінчення справ у старому році

 1. Викиньте непотрібні речі. Можна і не помітити, як багато речей накопичилося вдома: старі папери, маркери та ручки, що не пишуть, одяг, який ви жодного разу не одягали, але шкода викинути. Не бійтеся розлучатися з непотрібним. Розберіть завали в ящиках і на столі. Щось можна перепродати чи віддати на благодійність. Увійдіть у новий рік із порядком будинку та в голові.
 2. Після очищення простору можна підходити до генерального прибирання або замовити передноворічний клінінг.
 3. Розберіться з боргами. Якщо на роботі останнім часом накопичилося дуже багато незакінчених справ, спробуйте розправитися з ними до початку нового року. Закрийте всі борги: навчання, фінанси й рахунки. Перевірте, чи немає заборгованості з податків чи штрафів.
 4. Вибачте та відпустіть. Кінець року — чудова нагода розставити всі точки у відносинах з людьми, яких ви більше не хочете бачити у своєму житті. Не тримайтеся за тих, із ким вас більше нічого не пов’язує. Намагайтеся вирішити всі конфлікти та почніть рік із чистою совістю.
 5. Складіть список своїх перемог та досягнень за рік. Ось побачите, що є чим пишатися. Подякуйте собі за це. Можна написати листа подяки року, що минає. Вписуйте в нього все, що вас потішило 2021-го, і, повірте, наступний рік для вас стане ще щасливішим.

Підготовка до свята

 1. Сплануйте святкові дні. Купіть квитки, бо потім буде пізно. Щоб найчарівніші дні року пройшли яскраво та цікаво, треба подумати, чим ви займатиметеся на святах. Нехай це буде активний відпочинок: зустрічі з друзями за кальянами Львову, катання на ковзанах, прогулянки в парку, відвідування різдвяних ярмарків та інших святкових локацій на повітрі.
 2. Напишіть список бажань. Всі ми чудово знаємо, що якщо загадати бажання в Новий рік, воно обов’язково здійсниться. Але хто сказав, що бажання має бути лише одне? Досвідчені люди, не соромлячись, складають цілі списки бажань і запевняють: багато з написаного збувається. Отже, беріть ручку та папір — і ні в чому собі не відмовляйте. Знайти нову роботу, навчитися керувати автомобілем, злітати в Ріо-де-Жанейро — для вас немає нічого неможливого. Регулярно викреслюйте з нього виконані пункти. Ви дуже здивуєтеся, скільки ваших бажань збулося.
 3. Влаштувати святкову фотосесію з друзями чи сім’єю. Продумайте образи.
 4. Зробіть собі подарунок. Напередодні Нового року не забувайте, що найдорожча людина у вашому житті — ви самі. Подаруйте собі те, про що так довго мріяли, чи то матеріальне, чи духовне. Якщо давно хотіли провести цілий день за переглядом кіно, то це чудова нагода зробити подарунок у вигляді відпочинку. Подбайте про себе та увійдіть у новий рік з новими силами.
 5. Заздалегідь купуйте подарунки, щоб уникнути черг та тисняви.
 6. Складіть меню святкового столу і закупіть продукти, що не швидко псуються. Заздалегідь можна зробити дуже багато: закупити всі продукти, приготувати напівфабрикати, визначитися з тим, що краще купити готове та не витрачати час або замовити з ресторану чи лаунж бару Львову.
 7. Придбайте новорічну ялинку та нарядіть її всією родиною.
 8. Подивіться для настрою новорічні фільми, такі як «Один вдома» та «Іронія долі».

Плани на наступний рік

 1. Купіть новий щоденник на наступний рік.
 2. Складіть список цілей на рік, що наближається. Всі ми обіцяємо розпочати нове життя з нового року, але щоразу щось обов’язково руйнує наші плани. Щоб цього не сталося, подбайте про список цілей на майбутнє. Можливо, ви давно хотіли записатися на курси чи знайти роботу до душі? Продумайте, що для вас у пріоритеті й складіть чіткий план реалізації задуманого.

Справді, справ чимало у всіх. Тому вже зараз бронюйте найкращий столик на святкові дні в одній з наших кальянних у Львові Chilling Центр та Chilling на Сихові, поки ще є вибір місця для приємних зустрічей з друзями.