КАЛЬЯН-БАР CHILLING У ЛЬВОВІ

місце, що стане твоєю другою домівкою

Кальян-бар «Chiling» у Львові — місце, в якому легко кинути виклик буденним клопотам і обрати для себе найкращу формулу відпочинку: димний кальян, смачну страву, коктейль та неймовірну атмосферу закладу. Посиденьки з друзями за ароматним кальяном, який готують наші вправні кальянщики, зустріч з колегами чи просто релакс на одинці з власними думками — неспішно насолоджуйтесь найкращими міксами і нехай весь світ зачекає, поки ви відновлюєте внутрішній баланс.

Підкріпитися? Легко! Оберіть для себе страви італійської, азіатської чи французької кухні і насолоджуйтесь неймовірними смаками. Якщо ж Ви прихильник американської кухні, то в нашому меню Ви знайдете бургерибулочки-бріош для яких ми печемо самі, ретельно просмажуємо котлету в хоспері, що надає бургеру особливого смаку. Також у нас діє послуга доставки їжі, якщо робочий день не дозволяє виділити час на відвідини ресторану.

Вихідні в кальян-барі «Чіллінг» мають драйвовий характер: бармени готують п’янкі коктейлі, шеф-кухар — найкращі стави в авторській подачі, а кальянщики доповнять всю цю композицію незабутнім ароматом. Якщо ж Ви любите інтелектуальний (шахи, нарди, доміно) чи активніший відпочинок і хочете відчути себе гонщиком чи відомим футболістом, то у нас для Вас є дещо цікаве — приходьте з друзями зіграти на PS4 в FIFA, Mortal Combat, UFC, GTA 5 та безліч іншого. В ігрову зону можна замовляти страви та напої, щоб настрій та сили завжди були на всі сто!

ЩО КАЖУТЬ

НАШІ ДОРОГІ ГОСТІ